Глушківська ЗОШ І-ІІІ ст. Куп’янський р-н0


Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Категорії розділу

Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про школу

Рік заснування                

1982 р.

 

Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна, освіта вища, за фахом вчитель   географії, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з  2005  року.

 

Контингент учнів

У школі навчається 125  учнів, з них учнів 1-4 класів -  40  чол., 5-9 класів - 64 учні, 10-11 класів -  21 учень.

Випускників 9 класів -  11 учнів

Випускників 11 класів -  8 учнів, з них претенденти на нагородження золотою медаллю – 1 учень, срібною - - учень.

Приймали участь у ЗНО   11  учнів 11 класу.

 

Мова навчання

Українська

Профільне   навчання

 

Навчально-виховний процес здійснюється за  профілями

10 клас - профіль української філології

 11 клас - універсальний профіль з вивченням російської мови

 

Педагогічний  колектив

Педагогічний колектив нараховує  22  педагога,

 з них 20 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню  спеціальну, 1 чол. – незакінчену вищу освіту.

Вищу кваліфікаційну категорію мають  5 чол.,

першу кваліфікаційну категорію - 6 чол.,

другу кваліфікаційну категорію – 6  чол.,

категорію «спеціаліст» - 3 чол.,

9 тарифний розряд – 1 чол.

8 тариф. розряд – 1 чол.

 

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на  100 % (48 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій  (з них 5 дітей, позбавлених батьківського   піклування та 5 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 52 учнів

Творчий потенціал 

Педагогічний колектив працює над методичною проблемою: «Забезпечення формування особистості учня на основі якісної освіти, розвитку його творчих можливостей, самовдосконалення через підвищення рівня компетентності педагогів»

Виховною проблемою: «Соціалізація учнівської молоді в умовах реформування та гуманізації освіти». У конкурсі «Учитель року» брали участь  3  учителів, з них у 2009 році – 1 вчитель (Швиголь С.В.), 2010 році – 1 вчитель (Мараховська І.М.), у 2013 – 1 вчитель (Росенко Л.В.). У конкурсі «Класний керівник року-2012» - 1 вчитель (Гандзюк О.М.)

Гурткова робота      

Від Куп’янського БДЮТ у школі працюють гуртки  «Юний журналіст», «Вокальний»,«Захисник Батьківщини». Від ДЮСШ в школі працюють секція «Футбол» та «Настільний теніс».

 

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 83 учнів та 13 вчителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом за державною програмою «Шкільний автобус».

 

Матеріально- технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (13 ПК),спортивна зала, футбольний майданчик, майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 8 134  примірників художньої та  навчальної літератури.

 

Досягнення учнів    

 

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

Переможцями та призерами ІІ (районного) етапу    Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали:

Артеменко А.. – 11 клас, ІІІ місце, – трудове навчання

Томко І., 7 клас, ІІ місце – українська мова і література

Щирий І.- 9 клас, І місце – англійська мова

Гапоніна С. – 8 клас, І місце – англійська мова, ІІІ місце -  географія, ІІІ місце -  правознавство

Бессонова С.. – 10 клас,  ІІІ місце -  інформатика

Гончарова К. – 10  клас, ІІІ місце – українська мова і література

Краснонос А..- 11 клас, ІІІ місце, економіка

 

У Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості імені Т.Г.Шевченка. переможцями  районного етапу стали: учениця 10 класу Краснонос Аліна (ІІ місце) та учениця 11 класу Жегуліна Анна (ІІІ місце).

 Учні школи брали участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок 2012» (12 учнів), конкурсі «Грінвіч» (3 учнів),  конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика (9 учнів), конкурсі мовознавців ім. Т. Г.Шевченка (7 учнів).

В 2012/2013 навчальному році учні школи брали участь у районних етапах турнірів  і посіли призові місця:

турнір юних біологів – І місце (районний етап), ІІІ місце (обласний етап), вчитель Кириленко О.М.;

турнір юних географів – І місце (районний етап), вчитель Канцедал Г.В.;

турнір юних журналістів – І місце (районний етап), керівник гуртка Росенко Л.В.;

турнір юних істориків – І місце (районний етап), вчитель Коваленко О.О.;

 

 У 2012-2013 навчального року учні школи взяли участь у 33 конкурсах та посіли 25 призових місць.

В рамках проекту «Парк» учні школи впорядковували сільські парки в селі Глушківка та Колісниківка, доглядали за квітниками. Над екологічним проектом працювали учні  та батьки 4 класу під керівництвом класного керівника Рожнової І.О. матеріали роботи над проектом були направлені на конкурс «Моральний вчинок». Екологічний проект «Птахи – наші друзі» став  переможцем районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

 

У квітні 2013 року 5 учнів школи взяли участь у районному конкурсі «Учень року - 2013». В номінації «Творча особистість» переможницею стала учениця 2 класу Глушко Діана, в номінації «Спорт» - учень 11 класу Шкіль Олександр. Переможцям старшої вікової категорії відповідно до районної програми «Обдарована молодь Куп’янщини на 2013-2017 роки» призначено щомісячну стипендію.

 

У школі функціонує агітбригада підлітків-інструкторів «Здоров’я», які у січні 2013 року взяли участь у районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» і посіли ІІІ місце. Завдяки самовідданій роботі, учасники агітбригади представляли четвертий рік поспіль Куп’янський район  на обласному зльоті програми «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» і  отримали посвідчення інструкторів. Про участь наших учнів у обласному зльоті надрукована стаття в газеті «Вісник Куп’янщини» № 22 від 30.05.2013 року, в якій практичний психолог відділу освіти Куп’янської РДА О.В.Бірюкова відзначила, що виступ учнів Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів «вирізнявся з-поміж інших учасників своєю актуальністю та енергійністю».

 

У 2012-2013 н/р члени гуртка «Юний журналіст» взяли участь у ІХ Всеукраїнському турнірі юних журналістів і другий рік поспіль стали переможцями районного етапу.

 

У 2012-2013 навчальному році учениця 4 класу Кунєва Валерія посіла ІІІ місце у номінації «Вокал» щорічного районного конкурсу дитячої творчості «Весняні барви», старша вокальна група посіла також ІІІ місце.  А учениця 2 класу Глушко Діана отримала Диплам І ступеня  Відкритого міського фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями «На крилах натхнення» в м. Харкові (номінація «Вокал»).

Роботи гуртківців Л.А.Ківшар «Рукодільниця» традиційно беруть участь у творчих конкурсах. Так у конкурсі «Писанковий рай - 2013» переможе місце посіла робота Шкіля Олега, учня 3 класу, а роботи учня 4 класу Ковальова О. та учня 3 класу Рибалки В. – посіли ІІ місце.

У 2012-2013 н.р старший танцювальний колектив «Натхнення» з танком «Манекенниці» став переможцем районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Весняні барви».

Діти охоче відвідують заняття. Футбольна команда школи є активною учасницею всіх районних змагань і посіла ІІІ місце у районних змаганнях з футболу.

 

Переможцями  районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості імені Т.Г.Шевченка стали: учениця 10 класу Краснонос Аліна (ІІ місце) та учениця 11 класу Жегуліна Анна (ІІІ місце).

 Учні школи брали участь у Всеукраїнських інтерактивних, творчих та інтелектуальних конкурсах. Учні нашої школи у 2012/2013 навчальному році брали участь у чотирьох турнірах (юних географів, біологів, істориків, журналістів), в яких посіли перші місця. Учні школи (Глушко М., Краснонос А.) в складі районної команди взяли участь в обласному турнірі юних біологів, в якому посіли ІІІ місце (вчитель Кириленко О.М.).

 

  31.10.12 шкільна команда КВК «Тусовка» в складі 8 учнів 9 – 11 класів взяла участь у півфіналі обласного туру Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд Клубу веселих та найкмітливіших, в якому посіла V місце та увійшла в п’ятірку кращих команд області.

Завдяки самовідданій роботі, учасники агітбригади підлітків-інструкторів «Здоров’я» представляли четвертий рік поспіль Куп’янський район  на обласному зльоті програми «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». 

 

Конкурсні роботи  учениць 9 класу Тедеєвої Діани та Бойченюк Марії, направлені на Всеукраїнський етап конкурсу «Доля дитини у роки Другої світової війни в малюнках учнів», була відзначена організаторами конкурсу Міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», як роботу, що має неоціненне значення для збереження історичної пам’яті про долю українського народу і відновлення суспільної справедливості щодо жертв Другої світової війни, осмислення молодим поколінням зв’язку історії з сучасністю, виховання почуття патріотизму. Лист оргкомітету конкурсу від 24.05.2013 р. № 02/761-13 за підписом голови журі І.М.Лушнікова.

 

    За ініціативи керівника проекту «Калейдоскоп» Росенко Л.В. з жовтня 2011 року волонтери Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст.. займаються пошуком людей від програми «Жди меня». Редакція цієї програми передає дані розшукуваних, які друкуються на спеціально відведеній сторінці громадсько шкільної газети «Калейдоскоп» з логотипом своєї програми. За короткий час з 11 розшукуваних було знайдено 7 осіб.

   

 

 

Директор школи                            Г.В.Канцедал